Výkup vlasů

  

Objednejte se na výkup vašich vlasů na tel: 736 403 037

  


VÝKUP VLASŮ

 

 Peníze dáváme ihned na ruku

► Nabízíme nejvyšší výkupní ceny

V ceně ZDARMA nádherný střih dle výběru 

Pokud najdete jinde lepší nabídku, cenu vám upravíme a navýšíme o 200,-

 

  Cena je uvedena za 200g vykoupených vlasů

Objednání a více informací na tel: 736 403 037Těšíme se na vaši návštěvu

► Citlivý, jemný a velmi ochotný přístup je naší předností

► Záleží nám na vás, aby jste v novém střihu vypadali skvěle. Vlasy vám zkrátíme podle domluvy tak, aby jste se v novém střihu cítil/a dobře a přitom jste za ně dostal/a co nejvíce peněz.

► Pro objednání nebo informace k výkupu nám zavolejte. Rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.

 

Jak dát vlasy k výkupu

► Zavolejte nám na tel: (+420) 736 403 037 a objednejte se na výkup vlasů. Skvělý střih je zdarma. 

► Pokud máte vlasy již ustřižené a chtěli by jste je prodat, pošlete nám je poštou. Zavoláme a vám a sjednáme s vámi nejvyšší možnou cenu. Peníze obratem zašleme na váš účet.

 

Mytí vlasů před výkupem

Vlasy je potřeba si umýt den před výkupem. Vlasy se nemohou umývat v den výkupu, protože by byly navlhlé. Vlasy si umyjte vámi běžně používaným šampónem. Na vlasy nedávejte žádné další přípravky.

 

Stanovení výkupní ceny

Výkup vlasů začíná tím, že se vzájemně dopředu dohodneme cenu, za jakou budou vlasy vykoupeny a také, jaký si budete přát třih. Po ustřižení je cena určena úplně přešně podle výsledné váhy ustřižených vlasů. Vždy se vám snažíme nabídnout nejvyšší možnou cenu. Pokud se před stříháním vlasů nedomluvíme na výkupu, neplatíte žádné poplatky.

Výkupní cenu vlasů ovlivňuje jejich: váha (bývá okolo 70-180g), délka, barva - odstín, stav konečků*, struktura (tloušťka), stav šedin, stav barvení.

 

Vyplácení výkupní ceny

Peníze dostanete ihned na ruku po ostříhání a přesném zvážení vlasů. Střih je zdarma.

 

NÁŠ TIP

Buďte opatrní na firmy, které vám peníze nedají ihned, ale až zpětně za několik dní. Vlasy totiž oceňují až po ustřižení za několik dní, poté vám sdělí výkupní cenu. Často krátké vlasy vyčesají, aby zbyly jen nejdelší délky. Pro vás to  znamená menší váhu vlasů a tím pokles peněz pro vás.

Stává se, že vám za vlasy chtějí dát méně, než za kolik vám bylo slíbeno před stříháním. Pokud pak s touto nízkou cenou nesouhlasíte a chcete vlasy vrátit, některé firmy si účtují poplatek za ustřihnutí nebo vážení vlasů, kterou vám ještě odečtou z výkupní ceny vlasů.

 

* Při měření konečků se počítá s průměrnou délkou vlasů. Vlasy jsou rozděleny dle délky do pramenů a poté změřeny. Úplně roztřepené a protenčené konečky vlasů se do celkové délky nepočítají. Tyto informace vám ale budou sděleny přímo na místě před samotným stříháním vlasů.

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu


 


Objednejte se na výkup vašich vlasů na tel: (+420) 736 403 037