✪ Proč padají řasy?

Padají vám řasy dříve než by měly?

Máte posit, že se vám rozlepují a odlepují?

Máte před doplněním řas, na svých řasách už jen zbytky?

 

Zde uvádíme deset nejčastějších důvodů- chyb, které způsobují padání řas u vašich zákaznic.

 

 

1.     Zákanici doporučte aby v den aplikace nupoužila na oči mastný oční krém

2.     Vždy použijeme Primer před aplikací –slouží na odmaštění řas a stabilizaci povrchu pro co nejlepší přilnutí aplikovaných řas (koupíte zde), kdy bezvláknovou tyčinkou důkladně protřeme řasy zákaznice.

3.     Folikuly růstového váčku řas produkují vice mazu, než  je obvyklé.

Zeptejte se vaší zákaznice, zda se jí mastí vlasy a jak často. Pokud se jí mastí opravdu hodně a ještě k tomu má mastnou pleť, bude hrozit i tato situace. Ale máme pro Vás řešení: doporučte jí použití Fixéru na řasy (koupíte zde), který si bude aplikovat jednou za 3 dny na řasy od jednoho týdne po aplikaci dál. Životnost řas se takto prodlouží o 1-2 týdny.

4.     Lepidlo. Zkontrolujte si stav vašeho lepidla. Pokud vám vyprchají výpary z lepidla pryč, bude jeho schopnost lepit výrazně snížena. Také dbejte na jeho čerstvost, uchování a teplotu skladování. Pro uchování delší životnosti uchovávejte lepidlo v lednici, otočené uzávěrem dolů. Lepidla na řasy koupíte zde

5.     Použití správného zakřivení řas. Často se setkávám, že stylistky lepí na řasy zákanice tvaru J-B umělé řasy typu C-D. Ano, ono to vypadá velmi pěkně, avšak síla slepení řas k sobě je pouze v začátku řasy a né po celé délce řas. Tím pádem hrozí dřívější rozlepení. Začínajícím stylistkám po kurzu doporučuji dodržovat přesně tvar řas zákaznice. Čím jsou stylistky šikovnějí a zkušenější, mohou pouštět do tvarování oka a aplikace řas typu C a D, ale musí mít dobré zkušenosti a odhad na sílu lepeného spoje. Řasy všech typů koupíte zde.

6.       Velký vliv na intenzitu padání řas má váha prodloužené řasy. Zde se to projevuje při dlouhodobém nošení, kdy dochází k tzv. ubývání vlastních řas. Pokud se toto u vašich zákaznic objeví, okamžitě přejděte na tenší a lehčí řasy. K nedorůatání nesmí docházet, hrozí pak poškození řas. Pokud se takto děje tak z řas typu 0,20 přejděte na 0,15 nebo i na 0,10 a zkraťte prodlužovanou řasu tak, aby byla delší než vlastní řasa maximálně o 1-2 mm. Tohle je potřeba udělat dočasně, než zase řasy budou dorůstat. Pokud to však neuděláte, hrozí, že vaše zákaznice skončí bez řas úplně a už se k Vám nikdy nevrátí, protože si bude myslet, že jste ji poškodila řasy. Dlouhé a výrazné řasy jsou super, ale né každý si je může dovolit dlouhodobě. Než najít novou zákanici, je lehčí si udržet vaši starou.

7.     Kvalita. A samozřejmě kvalita nejen lepidla, ale i řas které používáte- značka, má vliv na délku výdržnosti nošení. Používejte pouze kvalitní řasy! a kvalitní materiály. Na svých zákanicích nešetřete, nevyplatí se Vám to.

8.       A v neposlední řadě šikovnost vaší stylistky.

 

Pokud někdo z Vás řeší nějaký problem, co se týče výdržnosti řas a nenašel jste zde odpověď, ozvěte se nám, pomůžeme Vám záhadu vyřešit. Jsme tu pro Vás.

 

Mistrině v prodlužování řas

Lenka Hořáková

(+420) 736 403 037

 

DIAMOND BEAUTY

www.vlasy-king.cz