✪ Péče o řasy-jak na to?

Jak se starat o prodloužené řasy

 

Po aplikaci

Prvních 24 hodin se řasy musí vyhýbat jakýmkoli přípravkům (líčidla, krémy). Voda ani slzy jim nijak neublíží, ale je vhodné se první den vodě vyhnout). Fixér používejte až třetí den po aplikaci. Řasy mohou být po aplikaci citlivější, vyhýbáme se proto jakýmkoli dotykům, hlavně během prvních 24 hodin (neprotírat oči,nešahat na řasy, atp.)

Doporučujeme se večer pouze osprhovat, řasy první den nenamáčet.

 

Trvalost řas

Dlouhodobějšího a trvalejšího efektu docílíte používáním fixéru na řasy. Tento přípravek aplikujte cca 3x týdně. Postup je stejný jako u řasenky. Tento přípravek fixuje a vytvrzuje spoj lepidla. Pokud používáte oční krémy nebo máte mastnější pleť, rozhodně používejte tento fixer. Trvalost řas se výrazně prodlouží.

 

Česání řas a úprava

Řasy je vhodné pročesávat kartáčkem na řasy

 

Dotýkání se řas

Je vhodné se vyhnout jakémukoli kontaktu s řasami, nešahat na ně, nemnout si oči (hlavně v noci a ráno). Docílíte tím dlouhodobějšího nošení řas. Za řasy nikdy netahejte, nikdy je nevytrhávejte.

 

Odstranění řas a sundání řas

Řasy jdou velmi snadno odstranit (pokud je již nechcete nebo vám některá nepřirozeně zatáčí). Sundání provede váš stylista pomocí speciálního odstaňovače.

 

Doplnění řas

Na doplňění řas se objednejte ke své stylistce cca za 3-4 týdny. Vypadávání řas je velmi indivuduální, časový interval doplnění také. Vypadávání řas ovlivňuje spousta faktorů.

 

Kosmetické přípravky a odličovadla

Pro domácí použití doporučujeme používat přípravky od firmy Blink lashes. Tyto přípravky jsou speciálně navrženy pro kontakt s prodlouženými řasami.

 

Přípravky pro domácí použití

Odličovač make-upu, fixér (vytvrzovač) lepidla, pročesávací kartáček na prodloužené řasy, řasenka na prodloužené řasy (speciální složení), bezvláknové odličovací tampóny (vláknové výrobky se zachytávají do prodloužených řas)

 

Koupání , namáčení, plavání

Prodlouženým řasám nevadí voda. Můžete se koupat, plavat, potápět, sprchovat. Dlouhodobé namáčení řas může vézt k dřívějšímu vypadnutí.

 

Použití řasenky, očních linek

Řasenku a oční linky můžete používat pouze určené na prodloužené řasy. Tato řasenka a linky jsou svým složením jiné než běžně používané přípravky. Řasenka neobsahuje žádné oleje, které by spoje poškozovaly. Klasické, obyčejné řasenky a oční linky nedoporučujeme používat. Mohou přispět k dřívějšímu vypadávání řas.

 

Odlíčení očí

Stíny a make-up odličujte pomocí odličovače make-upu Blink lashes, speciálních tampónů bez vláken. Nebo odličujte pomocí čistících gelů a čistící vody. Řasenku odličujte stejně jako stíny a navíc můžete použít mikro kartáčky.

Pro odlíčení používejte výhradně přípravky bez olejů a tuků. Doporučujeme si pořídit odličovač přímo na prodloužené řasy. Pro odlíčení nepoužívejte vatové tampóny ani vlhčené ubrousky, vlákna se na řasách zachytávají.

 

Krémy

Vyhýbejte se styku krému a řas. Pokud můžete, během nošení řas krémy omezte a nahraďte je očními gely.

 

NAŠE DOPORUČENÍ: Používejte přípravky určené na prodloužené řasy. Prodlouží se doba nošení prodloužených řas

 

©Všechna práva vyhrazena, kopírování těchto instrukcí zakázáno DIAMOND BEAUTY 2014®.